Ritė Tsurinoya FS 800 po dvejų spiningavimo sezonų

    Šiuo metu žūklės reikmenų parduotuvėse labai didelis ryčių pasirinkimas – nuo brangių firminių iki pigių bevardžių. Bet šiais laikais nebūtina eiti į parduotuvė. Šiuolaikinės technologijos leidžia apsipirkti internetu iš viso pasaulio, tad visai nesunkiai galimą užsisakyti iš populiariausios kiniškos prekybos platformos Aliexpress. O pasirinkti ten tikrai yra iš ko. Skirtumas tik tas, kad kainos ženkliai mažesnės nei Lietuvoje. Natūralu, kad kyla klausimas – ar įmanoma nusipirkti kokybišką ritę Aliexpress? Kinietiškų ričių dizainas, guolių skaičius nelabai skiriasi nuo firminių, dažnai turi papildomą būgnelį. Kyla natūralus klausimas – ar verta mokėti brangiau?

Valties nuleidimas iš savadarbės priekabos

Didžiausia problema - tai surasti vietą kur galima butu privažiuoti prie vandens. Jei yra galimybė prisistumti priekabą iki vandens (pamerkti priekabos ratus), tai nuleisti valtį gali ir vaikas. Su gervė tai visiškai nesunku. Nuo vandens valtis taip pat lengvai pasikelia.

 

 

 

Savadarbė valties priekaba

Padaryta iš senos sovietinės priekabos - namelio. Namelis supuvo o griaučiai liko. Šiek tiek perdarius gavosi patogi priekaba mano aliumininei valčiai. Valties ilgis 3,15, plotis 1,42. Plastmasiniai ritinėliai sparnai ir kabelis pirkti www.priekabosdalys.lt, ačiū jiems už puikų ir greitą aptarnavimą. visi elektriniai prietaisai ir atšvaitai pirkti iš aliexpress.com. Jei pavyksta privažiuoti tiek, kad pamerki ratus į vandenį, nuleisti ir pakelti valtį galėtu ir vaikas.

 

Valtis MALIUTKA 3

 

Valtis Малютка 3, ilgis 2 m., plotis 0,89 m., svoris – 23 kg.
Vienas žmogus lengvai užsikelia ant automobilio stogo bagažinės.
Pirkta tam, kad galėčiau vienas važiuoti žvejoti prie kitų ežerų.

Loading...
Loading...
Loading...